Kierpce Szatana

Szatan to nasz Ziomek

#1 2009-06-21 15:01:37

Pamabubusoix

Moderator

1770018
Call me!
Zarejestrowany: 2009-06-11
Posty: 9
Punktów :   

Wielka księga skarg i zażaleń ( i tak nikt nie będzie tego czytał :P )

Wszelkie prośby, sugestie czy też propozycje dotyczące naszej działalności w świecie WoW. Bez obaw pisać jak tylko ktoś będzie czegoś potrzebował (rzeczy typu GOLD czy pomoc w Q albo TAXI) jak i "Gildiowe EVENTY" i propozycje na nie tak żeby wszyscy mieli poczucie i świadomość, że tworzymy swego rodzaju wspólnotę

Offline

 

#2 2009-06-21 16:35:48

Gumeczka

Nowy użytkownik

3758880
Call me!
Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 2009-06-12
Posty: 6
Punktów :   
Numer GG: 3758880
WWW

Re: Wielka księga skarg i zażaleń ( i tak nikt nie będzie tego czytał :P )

to ja bym chciała lepsze eq^^


Żeby sie upić, wystarczy tylko jeden kieliszek... 14 albo 15 xD

Offline

 

#3 2009-06-29 01:02:11

Pamabubusoix

Moderator

1770018
Call me!
Zarejestrowany: 2009-06-11
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wielka księga skarg i zażaleń ( i tak nikt nie będzie tego czytał :P )

staramy się jak tylko możemy. Kilku "członków" dostało już swoje pierwsze mounty. teraz zajmujemy się zbieraniem golda na wasze potrzeby. Kompletujemy też materiały potrzebne to zrobienia całkiem ciekawego EQ z blacksmitha. Jednak farmienie gold łatwe nie jest a mało jest nas bo jak na razie tylko 2 osoby się za to zabrały tak więc przepraszamy za taki stan rzeczy. Mam jednak nadzieje, że zrozumiecie nas i będziecie wyrozumiali i nie spiszecie naszej gildi na straty tak na marginesie powoli sprawy uczelniane udaje mi się zakończyć więc przez wakacje będę dostępny częściej. Mam też nadzieję, że już niebawem kilka osób uzyska takie levele które umożliwią nam wspólne raidy i insty ludzie... GŁOWA DO GÓRY, kryzys dotyka i nas ale damy rade!!!



a Gumeczka. napisz co konkretnie. Jaki rodzaj EQ, czyli jakie mam mieć statsy np. czy ma dodawać do Agi, Staminy czy Intelectu? jaki rodzaj broni i.t.d będzie mi łatwiej. Możesz tez za pomocą strony www.wowhead.com wkleic linki do tego jaki masz teraz EQ żebyśmy wiedzieli, że to co chcemy Ci skompletować nie jest gorsze. Możesz też podesłać sugestie tego co chcesz a my postaramy się w miarę możliwości spełnić wasze prośby i oczekiwania żeby i wam i nam miło i WSPÓLNIE się grało dajcie nam też troszkę czasu

Offline

 

#4 2009-07-08 18:02:10

Stereotyx

Nowy użytkownik

Call me!
Zarejestrowany: 2009-06-11
Posty: 8
Punktów :   
Numer GG: 8203034

Re: Wielka księga skarg i zażaleń ( i tak nikt nie będzie tego czytał :P )

Ja bym tak w sumie prosił o pomoc w nabijaniu honoru i markow z eots xD a i jeszcze żeby nasi szanowani cholerni przywódcy zaczeli jakoś po ludzku grac xD ja rozumiem macie 70 ale eq sie samo nie wyrzeźbi


Na górze róże , na dole fiołki A ALLY MA WPIERDOL !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pierwszac.pun.pl www.elanowcy.pun.pl www.na-bs.pun.pl www.wwe-world.pun.pl www.grove.pun.pl